Přídavné zařízení pro manipulační techniku

Přídavné zařízení na vysokozdvižný vozík

Další přídavná zařízení po repasi!

Právě v posledních dnech jsme dokončili dalších jedenácht kompletních oprav. Přídavná zařízení, která jsme pro Vás tentokrát připravili prošla celkovou opravou v maximálním roszahu. Již brzy si budete moci tato přídavná zařízení prohlédnout v našem bazaru. Rozsah oprav, který provádíme je opravdu maximální. Měníme všechny vadné díly, těsnění, hydraulické válce, ložiska, rolny, vidlice atd. Hydraulické válce následně procházejí tlakovou zkouškou. Přídavné zařízení je kompletně rozmontováno. Nejsme zastánci oprav štětcem nebo válečkem. Před dokončením montáže jsou všechny demontované díly zvlášť nastříkány kvalitním lakem. Takto opravené přídavné zařízení se dá právem považovat za spolehlivý produkt a dává novému majiteli jistotu dobře uložené investice. Chcete prodat přídavné zařízení? Neváhejte nás kontaktovat! Série zmíněných jedenácti kusů přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky bude k vidění již příští týden!


Přídavné zařízení a jeho využití

Rádi bychom Vám přiblížili několik základních typů, které samozřejmě naleznete v naší sekci Bazar vozíky. Přídavné zařízení je kromě toho, že doplňuje konfigurace vysokozdvižných vozíků o speciální užitné vlastnosti, také velmi zajímavou oblastí co do množství značek, typů a provedení. Samostatnou kapitolu asi tvoří to nejjednodušší přídavné zařízení ( o němž někdy později bude rovněž řeč v samostatném článku ), které se nazývá boční posuv. Jde o kovový rám se základní funkcí, která umožňuje posouvat náklad od středové osy směrem vpravo i vlevo cca o 100mm. Samostatný pohyb vidlic k sobě nebo od sebe toto přídavné zařízení neumožňuje. Pokud bychom nosnými vidlicemi chtěli pohybovat popsaným způsobem, museli bychom si koupit přídavné zařízení, které se jmenuje stavitelná rozteč vidlic. Tato se na trhu vyskytuje ještě jak v kombinaci s bočním posuvem tak samostatně. Rozdíl je v tom, že pro využití bočního posuvu a rozevření vidlic najednou je třeba vozík vybavit jednou hydraulickou funkcí navíc. Celkem tedy dvěma. Mezi poměrně často využívané produkty patří rovněž přídavné zařízení dvojité vidlice pro manipulaci se dvěma paletami vedle sebe. Rovněž v kombinaci s bočním posuvem. Než se pustíme, a to spíše někdy přístě do dalších typů, bylo by vhodné ještě zmínit možnost zabudovat přídavné zařízení do zvedacího zařízení vozíku místo nosné desky. Její vlastnosti tím jsou zachovány avšak dochází k někdy velmi potřebnému nárůstu nosnosti vozíku. Jednoduše řečeno takové přídavné zařízení umožní vozíku zvednout těžší břemena. V příštích článcích Vás rádi seznámíme s dalšími oblíbenými typy a třeba Vám některé přídavné zařízení přiblížíme detailněji.


Přídavné zařízení

Na této oblasti je manipulační technika specificky závislá. Nároky na skladování a manipulaci nejrůznějších břemen, různými rozměry palet počínaje a rolemi nebo balíky materiálu konče, stále rostou. Na naší stránce najdete přídavná zařízení pro manipulační vozíky různých typů. Naše nabídka je koncipována tak, že provádíme kompletní repasi ve smyslu: kompletní tlaková zkouška všech válců, kompletní výměna všech kluzných pouzder, kompletní výmena všech hadic, výměna všech nadměrně opotřebených dílů jako jsou kluzné profily, vidlice, kontaktní plochy kleštin apod., nový lak, garance 6 měsíců. Aktuální nabídku všech dostupných zařízení nejdete v našem bazaru. Váš rychlý dotaz:
Vaše jméno:
Váš e-mail: *
Vaše zpráva:


Akce

Regálový zakladač
ETV 110

88 000 Kč

Regálový zakladač ETV 110

více info ►

Akce

Nízkozdvižný vozík
EJE 116

31 000 Kč

Nízkozdvižný vozík EJE 116

více info ►

© 2019 Chabera Webdesign Czech Republic

TOPlist