Vysokozdvižné vozíky použité

Vysokozdvižné vozíky a jejich použití

Vysokozdvižné vozíky od nás jsou spolehlivé

Vysokozdvižný vozík Na prahu tohoto roku bychom vám rádi připomněli možnost vybrat si u nás vysokozdvižné vozíky všech značek. Zejména nyní najdete v naší nabídce ručně vedené vysokozdvižné vozíky za velmi zajímavých podmínek. Všechny vysokozdvižné vozíky připravujeme do stavu kdy je možno je ihned používat, provádíme technickou kontrolu a v neposlední řadě nabízíme servis na území Prahy a středních Čech. Do celé ČR potom nabízíme náhradní díly, pneumatiky, vidlice a další komponenty pro vysokozdvižné vozíky. Součástí našich služeb jsou rovněž krátkodobé pronájmy jejichž cena by pro Vás mohla být více než zajímavou. Krátkodobý pronájem vysokozdvižného vozíku u nás lze pořídit již od 5000,-Kč měsíčně. Jednou z oblastí našich služeb je také prodej a dlouhodobý pronájem nových vysokozdvižných vozíků značky Baoli. Pokud se chcete o některém z našich produktů nebo službě dovědět více, zavolejte nám nebo si domluvte schůzku. Kolegové z našeho týmu se těší na spolupráci s Vámi!


Prověřte si své vysokozdvižné vozíky značky Linde

Vysokozdvižné vozíky Linde Jak jsme Vás již na našich stránkách informovali, stali jsme se dceřinou společností Linde Material Handling ČR, spol. s r.o., a to naše služby významným způsobem posunuje kupředu jak co do kvality a rozsahu tak do možnosti prověřit pro Vás historii provozu a počet motohodin u vozíků značky Linde nabízených jinými dodavateli. K tomu abychom mohli Vaše vysokozdvižné vozíky prověřit stačí sdělení výrobního čísla, které najdete na štítku vpředu, případně na šasi z boku nebo na krytech baterií. Vaším právem je vědět odkud vysokozdvižné vozíky, které jsou Vám nabízeny pocházejí a jakým provozem prošly. nebývá výjimkou, že nabídka výrobní číslo neobsahuje, neváhejte tedy o toto číslo požádat. ve chvíli kdy obdržíte zamítavé stanovisko je třeba se obchodu zcela vystříhat a to i v případě, že Vám cena připadá být zajímavá. Dodavatel, který vysokozdvižné vozíky nabízí by neměl takto podstatné údaje tajit, ale poskytovat ihned a bez zbytečných odkladů. Pokud Vás tedy zajímá zda vysokozdvižné vozíky Linde, které se k Vám dostávají ve formě nabídek nebo které jste již zakoupili, skutečně odpovídají tomu co Vám bylo nabízeno, neváhejte nás oslovit a informace získat. Na všechny vysokozdvižné vozíky Linde zakoupené u nás na základě změny rozhodnutí z důvodu zjištění informací o historii provozu a počtu motohodin u vozíku Linde od jiného dodavatele Vám poskytneme slevu ve výši 3%. Zavolejte nám!


Vysokozdvižný vozík levně a kvalitně

Vysokozdvižný vozík Takto si nyní právě u nás můžete v sučasné době pořídit vysokozdvižný vozík mnoha výrobců nebo chcete-li značek. Každý vysokozdvižný vozík, který na našem bazaru můžete najít prošel opravou, důkladnou kontrolou a splňuje požadavky všech norem platných oblasti manipulační techniky a bezpečnosti práce. Každý vysokozdvižný vozík z našeho webu pochází od českých majitelů. Nákup manipulační techniky v zahraničí neprovádíme. V současné době se taková praxe jeví, pro konečné uživatele jakými jste třeba právě Vy, jako riziková. Na každý vysokozdvižný vozík značky Linde, můžeme garantovat kompletní historii provozu a v neposlední řadě můžeme Váš vysokozdvižný vozík Linde sami prověřit po stránce historie a stavu najetých motohodin. Právě tento parametr bývá velmi často pozměňován s cílem vydělat na vozíku více peněz. V případě, že nám předložíte nabídku na použitý vysokozdvižný vozík Linde od jiné společnosti, rádi Vám zajistíme informaci o skutečném počtu motohodin. Dále Vám rádi zpracujeme nabídku na vysokozdvižný vozík s garantovanou hisotrií provozu a v případě, že od nás koupíte, provedeme původní prověření zdarma. Zavolejte nám!


Vysokozdvižné vozíky a rizika v nákupu

Vysokozdvižné vozíky O jmenované oblasti již bylo napsáno a v neposlední řadě také prakticky ověřeno mnohé. Vysokozdvižné vozíky na rozdíl od automobilů kde je například doložení historie provozu a původu alespoň částečně řešeno, se i nadále podobné legislativní úpravě vymykají. Právě s ohledem na tuto skutečnost je na trhu stále k dispozici nepřeberné množství vysokozdvižných vozíků, které jsou tzv. no name. Jak a podle čeho vysokozdvižné vozíky rozlišovat, aby riziko, že kupujeme vozík repasovaný tzv. válečkem co nejnižší? Jakkoli se podobná situace může zdát být složitou, není to až takový problém. Prostě historii vozíku vyžadujte. Jestliže není dodavatel schopen požadované informace doložit, pak, ať už vypadá nabídka sebelákavěji, jednoduše odstupte od dalšího jednání. Vozík, který jste nikdy neviděli a v Čechách je bohužel obvyklé, že dodavatel také ne, a Vy máte odsouhlasit obchod leckdy v řádech set tisíc korun na základě ústního ujištění, že to určitě bude ok, není tím pravým vozíkem pro Vás. Dodavatelů i nabídek na vysokozdvižné vozíky je stále velké množství, ale momentů kdy se pro nějaký stroj rozhodujete je nepoměrně méně a proto je třeba mít pro takové rozhodnutí úplnou jistotu, že jste udělali vše co jste mohli. Jde koneckonců o Vaše peníze. Poměr cena a kvalita nemusí nutně jít společně. Ani na české poměry dražší vysokozdvižné vozíky nemusí být tím pravým co hledáte nebudete-li mít zcela jasno v tom co přesně od manipulační techniky očekáváte a jaké jsou Vaše potřeby. Zavolejte nám, rádi Vám s hledáním optimálního řešení pomůžeme!


Vysokozdvižné vozíky na tomto webu

Vysokozdvižný vozík Desta Stále pro Vás hledáme a nakupujeme použité vysokozdvižné vozíky, přídavná zařízení i ostatní příslušenství všech značek, nosností a provedení. Týdně se na našem webu můžete seznámit s novými produkty. Všechny vysokozdvižné vozíky a přídavná zařízení jsou nabízeny ve stavu po platné technické kontrole. Denně od pondělí do pátku jsme Vám k dispozici na telefonních nebo emailových kontaktech.

Mimoto stále hledáme použité vysokozdvižné vozíky za účelem prodeje i u Vás, neváhejte nás kontaktovat. Všechny stroje Vám rádi předvedeme přímo na místě. Na našem bazaru manipulační techniky najdete vozíky téměř všech nejznámějších světových značek a mimo jiné i vozíky z Asie. Mezi nejvyhledávanější výrobce u nás patří například Linde, Jungheinrich, Toyota, Still, Hyster, ale také Yale, Clark nebo Caterpillar. V neposlední řadě samozřejmě nabízíme i vozíky domácího výrobce, značky Desta, který je na trhu stále, v dnešní době zejména prostřednictvím použitých vozíků. Ceny za které u nás můžete získat třeba použité čelní motorové vysokozdvižné vozíky Linde jsou bezkokurenční. Mnohé vysokozdvižné vozíky na našem bazaru manipualční techniky jsou vybaveny stožárem triplex nebo kabinami, které jsou v Čechách velmi vyhledávaným technickým parametrem.


Vysokozdvižné vozíky, sezóna právě začíná

Vysokozdvižný vozík Linde Pokud se snažíte právě v této době hledat vysokozdvižné vozíky, činíte správně. Pokud tak činíte i na našem webu, pak slovy klasika takové hledání nemá chybu. Na našich stránkách jsou v současné době k dispozici vysokozdvižné vozíky největších značek jako jsou Linde, Jungheinrich, Toyota, Still, Hyster a další výrobci manipulační techniky z celého světa od Evropy po Asii. Kromě produktů jako jsou vysokozdvižné vozíky Vám můžeme nabídnout také vozíky nízkozdvižné, boční a regálové zakladače. V minulém týdnu jsme například na náš bazar manipulační techniky umístili dva nové produkty značky Toyota a v příštích pěti týdnech u nás naleznete vysokozdvižné vozíky renomované značky Linde. Máte-li zájem zahájit novou sezónu s nikoli novým, ale s dobře použitým vysokozdvižným vozíkem nebo i jiným typem manipulační techniky, rádi Vám poradíme s případným výběrem správného typu nebo třeba pohonu, popřípadě Vám doporučíme přídavné zařízení specificky vhodné právě pro využití ve Vaší technologii nebo logistickém procesu. Pokud se chcete seznámit s naší nabídkou konkrétněji, hledejte vysokozdvižné vozíky na našem bazaru manipulační techniky. Je otevřen právě pro Vás!


Vysokozdvižné vozíky hledejte právě zde

Použitý vozík Jungheinric Na našich stránkách můžete najít použité vysokozdvižné vozíky, použitá přídavná zařízení, použité příslušenství pro vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku obecně. Každý týden aktualizujeme obsah stránek a doplňujeme nabídku našeho bazaru o nové položky vozíků, které byly pro Vás opraveny a prošly technickou kontrolou. Kromě produktů jako jsou vysokozdvižné vozíky přibylo na našem webu i několik nízkozdvižných vozíků.

Všechna inzerovaná přídavná zařízení prošla kompletní opravou včetně tlakové zkoušky hydraulických válců jsou připravena rovněž k okamžitému odběru. Neváhejte nás oslovit a sjednat si informační schůzku, získat informace telefonicky nebo si jakýkoli inzerovaný produkt nechat předvést. Sledujte aktuální slevy, které na vysokozdvižné vozíky nebo použitá přídavná zařízení právě nyní poskytujeme. Informaci o cenách získáte v levém menu na hlavní straně našich stránek. Na uvedených telefonních číslech jsme Vám k dispozici a budeme rádi když nám zavoláte nebo nám zašlete své dotazy emailem. Pro kontakt lze využít také některého z aktivních formulářů.


Hledáme vysokozdvižné vozíky i u Vás

Jednou ze služeb, které naše stránka poskytuje je již zmiňovaný bazar ve kterém lze inzerovat vysokozdvižné vozíky. Nechceme tuto aplikaci představovat našim zákazníkům jako prostý seznam produktů, které nakupujeme a nabízíme dále. Mnoho zákazníků má v poslední době i chuť si prověřit zda vysokozdvižné vozíky skutečně mají cenu, kterou za ně některý z potenciálních uchazečů nabizí a nechce se hned rozhodnout pro prvního možného nabízejícího. Proto naše služba obsahuje inzertní modul ve kterém je možno nabídnout samostatně vybraný typ manipulační techniky a za velmi výhodných podmínek tak ověřit zda je cena skutečně vysoká tak jak vysoká je představa nabízejícího. První měsíc inzerce je zcela bezplatný v případě, že se manipulační technika neprodá. Pokud dojde v horizontu do jednoho měsíce k prodeji, činí naše provize pouhá tři procenta z prodejní ceny. Pokud Vás zajímá jak své vysokozdvižné vozíky nebo i jinou manipulační techniku nabídnout na našem webu, neváhejte a napište nám, případně rovnou vyplňte formulář v modulu Chci prodat. Následně proběhne autorizace Vašeho inzerátu a inzerce bude spuštěna.


Použité vysokozdvižné vozíky mohou být řešením

Najít v oblasti manipulační techniky řešení, které bude vyhovovat technickými parametry a bude splňovat požadavky na nasazení vyžaduje určité množství času a úsilí, které je nutné vynaložit na straně budoucího uživatele. Vysokozdvižné vozíky nejsou v tomto ohledu výjimkou. Aby toto úsilí bylo v konečném důsledku úměrným dosaženému výsledku je třeba si nabídky na použité vysokozdvižné vozíky seřadit podle jednoznačných parametrů. Samozřejmě na předních místech je u takovýchto hledání zejména cena. Za ne příliš vhodný postup bývají považovány hromadné emaily na někdy i desítky firem, které na svých stránkách inzerují týdny nebo měsíce neaktuální nabídky na nejrůznější vysokozdvižné vozíky, ale principielně fungují na bázi: pokud dostanu poptávku tak něco sháním. V takových případech funguje zcela jednoznačně pravidlo tiché pošty čili ke konečnému uživateli se vždy dostanou jiné nebo změněné informace než měl k dispozici nabízející. Míra podílu jednotlivých článků na úpravě informací v tomto procesu je různá. Z uvedených informací tedy vyplývá, že méně je někdy více. Sázejme na nabídky, které lze skutečně vidět a které nejsou opředeny tajemstvím. Sázejme rovněž na prověření původu. Není-li původ možné ověřit pak hledejte jiné vysokozdvižné vozíky jinde. Dodavatelů je nepřeberné množství. Chcete-li se dozvědět cokoli o konkrétních produktech na našem bazaru, neváhejte nás oslovit.


Použité vysokozdvižné vozíky u nás

Rádi Vám na našich stránkách nabízíme použité vysokozdvižné vozíky všech značek, nosností a pohonů. Spektrum našeho záboru co do pestrosti nabídky není omezeno. Našich stránkách najdete použité vysokozdvižné vozíky všech značek, samozřejmě za předpokladu, že předmětný vozík posoudíme jako dobrou investici. Jak jsme již zmínili v jiných článcích, nakupujeme použité vysokozdvižné vozíky pouze v Čechách. Není věak podmínkou, že všchny vysokozdvižné vozíky pocházejí z našich vlastních zásob. Jak jsme již několikrát uvedli, je Vám k dispozici také naše služba Chci prodat kde můžete své použité vysokozdvižné vozíky nejprve nabídnout dalším případným zájemcům, např. ve chvíli kdy si nejste zcela jisti, že nelze za vozík získat lepší cenu. Tento systém by se mohl zdát poněkud kontraproduktivním pro firmu, která toho chce prodat co nejvíce, ale jak jsme již rovněž mnohokrát zmínili, jde nám zejména o udržení dobrého jména firmy. Abychom nezepomněli, připomínáme ještě, že služba Chi prodat je po dobu tří měsíců bezplatnou. Chcete nám nabídnout svůj vozík? Zavolejte nám!


Vysokozdvižné vozíky pro Vaše potřeby

Náš bazar vozíky, jak se jmanuje sekce ve které můžete najít jak vysokozdvižné vozíky tak i ostatní druhy manipulační techniky nabo jejího příslušenství je Vám již od září 2011 k dispozici a jsme velmi rádi, že nás navštěvujete. Pro úplnost bychom zde nyní rádi uvedli základní standardy přípravy, kterou vysokozdvižné vozíky, které Vám nabízíme prochází. Na začátek by asi bylo dobré zopakovat, že všechny vysokozdvižné vozíky, které Váím zde nabízíme pocházejí od konečných zákazníků na českém trhu. Všechny vozíky procházejí kompletní kontrolou včetně zprovoznění a základního laku. Vysokozdvižné vozíky připravené tímto způsobem procházejí bez problémů technickou kontrolou prováděnou odborným pracovníkem. Naše zboží je pro Vás vždy připraveno ke shlédnutí jak na našich stránkách tak osobně, budeme tedy rádi pokud nám zavoláte a umožníte nám prezentovat vše co v těchto článcích lze pouze napsat. Jsme si jisti tím, že toto vše popsané umíme také bez váhrady realizovat. Neváhejte nás kontaktovat!


Vysokozdvižné vozíky a nástrahy při nákupu

Manipulační technika Vybíráte-li, a nabízejí se Vám vysokozdvižné vozíky ke koupi, rádi bychom Vám nabídli několik malých rad jak se vyvarovat základních chyb při nákupu. Vysokozdvižné vozíky zatím nebyly tak dobře, na rozdíl od automobilového průmyslu, podchyceny co do evidence výrobních čísel a počtu provozních hodin, aby bylo možno se při nákupu jednoduše spoléhat na údaje uvedené v nabídce. leckdy jde o vysokozdvižné vozíky, které jsou vechvíli kdy jsou Vám nabízeny od místa kde byla vytvořena nabídka vzdáleny stovky kilometrů a popis uvnitř nabídky je tedy spíše přáním v kombinaci s odhadem dodavatele. To je trochu silnější káva ve chvíli kdy máte investovat nemalý obnos do nákupu. Proto je důležité kupovat hlavně to co můžete sami vidět fyzicky. Sliby a ujišťování jsou samozřejmě leckdy těžko překonatelné, ale věřte, vyplatí se to. Ověřit si stav ujetých motohodin nebo důvěryhodnost výrobního čísla v kombinaci s údaji uváděnými na štítku ( ten by rovněž měl být originální ) je dalším základním krokem bez kterého není bezpečné cokoli nakoupit. Informace tohoto typu jsou v dnešní době dostupné a Vy nic neztratíte tím, že o ně požádáte. Tak se neostýchejte a ušetřete své peníze a nervy! Zajímáte-li se o vysokozdvižné vozíky navštivte náš bazar vozíků.


Použité vysokozdvižné vozíky zde

Manipulační technika Začít hledat použité vysokozdvižné vozíky je prvním krokem na cestě k dosažení cíle, jímž zpravidla bývá úspora finančních nákladů. Použitý vysokozdvižný vozík totiž může naplnění tohoto cíle výrazně pomoci. Zejména je-li odpovídajícím způsobem posouzena skutečná potřeba budoucího majitele. Chcete-li se na své potřeby podívat alespoň okrajově z pohledu odborného posuzování potřeb manipulace, mohly by Vám pomoci následující informace Manipulační technika, jak na to? Skutečnost, že zákazníci hledají použité vysokozdvižné vozíky je samozřejmě lety prověřeným faktem a není třeba ji jakkoli zpochybňovat. Avšak je třeba se vyvarovat některých velmi nebezpečných kroků, které by jistotu Vaší investice mohly v blízké budoucnosti výrazně poškodit. Jedním ze zmíněných kroků je například přehlédnutí originálního výrobního štítku, kombinace výrobního čísla a roku výroby, historie vozíku celkově. Těchto několik velmi zásadních a při přehlédnutí ať již pod tlakem času nebo ceny, velmi zásadních nikoli detailů, ale důležitých oblastí si již na začátku takzvaně zaděláváme na problém. Snažme se tedy v předvánočním shonu, nebo kdykoli jindy, věnovat věcem dostatek času a předejděme unáhleným optickým úsporám jež mohou na konci vyústit v nepříjemný stav ve formě dohadů a neuznaných reklamací. V případě, že byste se na téma použité vysokozdvižné vozíky před tím než opravdu koupíte chtěli s někým poradit, neváhejte nám zavolat! Máte-li zájem, navštivte také náš bazar manipulační techniky.


Vysokozdvižné vozíky a jejich dělení

Kromě skupiny vysokozdvižné vozíky je samozřejmě na našem webu možno najít také ostatní druhy manipulační techniky. Jednou z nich jsou nízkozdvižné vozíky. Vysokozdvižné vozíky jak je patrno již z názvu se od nich odlišují zejména tím, že zdvihají vysoko. Speciální vysokozdvižné vozíky pro zakládání do vyšších poloh např. 10m se nazývají regálové zakladače. I ty jsou na našich stránkách dostupné. Kromě povahy manipulace může vysokozdvižné vozíky rozdělit také podle pohonu na elektrické, plynové a dieselové. V některých případech, zejména u asijských výrobců je často kombinován plynový a benzínový pohon.


Vysokozdvižné vozíky, bazar a další novinky u nás

Naše stránka je zcela nová. Vysokozdvižné vozíky jsou na ní hlavním tématem. Jak ale v dnešní době nabídnout něco co nikdo jiný nenabízí? A nepřekročit přitom rámec slušnosti a zároveň se nepředvést zákazníkovi jako všeho schopný amatér, který pod vidinou uzavření obchodu podepíše cokoli? Nakonec jsme se rozhodli a snad to tak bude i přijato, prezentovat vysokozdvižné vozíky nejen jako seznam jednotlivých produktů, ale jako ucelenou problematiku. Představit zákazníkům i něco z toho co zpravidla bývá povoleno se dovědět jen vyvoleným, lze-li to takto formulovat. I proto se na naší stránce nemůžete dozvědět nic víc než na ní skutečně je. Naše vysokozdvižné vozíky jsou jen stroje a my jsme jen lidé. Žádné záhračné nabídky jako je třeba vozík se sto motohodinami za třetinu ceny zde nenajdete. Toto považujeme za nutnost, slušnost a jistotu pro Vás. Opravdu nechceme ze zelené krychle udělat červenou kouli jen proto abyste ji od nás nakoupili. Vysokozdvižné vozíky jako všechna další odvětví procházejí obdobím poměrně problematického utváření nové struktury trhu a nabídky a tak není nutné zákazníkům tuto již tak dost nepřehlednou situaci ještě více komplikovat. Chcete-li tedy s námi konzultovat Váš problém nebo jen přání a nebo chcete-li pouze poradit jak a proč si vysokozdvižné vozíky vybírat, neváhejte nás kontaktovat. pokud by se Vám již nyní zamlouval některý z našich produktů umístěných v sekci Bazar vozíky, rádi Vám jej předvedeme a zodpovíme Vaše dotazy.


Vysokozdvižné vozíky

V hlavní míře jsou na našem webu zastoupeny vysokozdvižné vozíky. Nejsme zaměřeni na prodej té nebo oné značky ačkoli Vám v tomto ohledu můžeme nabídnout radu. V přehledu našeho bazaru najdete vysokozdvižné vozíky všech nosností, značek a kategorií. Rádi Vám pomůžeme i s tím kde, jak a podle čeho vysokozdvižné vozíky vybírat., čeho se vyvarovat. V některých případech jsme schopni Vaše vysokozdvižné vozíky prověřit po stránce servisní historie a skutečného počtu ujetých motohodin.
V případě, že se rozhodnete nás navštívit, jsou pro Vás naše vysokozdvižné vozíky připraveny denně od pondělí 8:00 hod. do pátku 16:00 hod. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Vysokozdvižné vozíky, nutnost rychlé volby?

Jak se správně posoudit všechny nabízené vysokozdvižné vozíky a vybrat ten správný není otázkou štěstí pokud se držíme několika základních pravidel. Ano, někdy je těžké pod časovým stresem věnovat dané činnosti potřebné úsilí a přes všechny snahy se může stát, že nám mezi jinými nabídkami uniknou ty již zmíněné správné vysokozdvižné vozíky. Mohou se na tom podílet nejrůznější vlivy. Některé jsme si již na našich stránkách popsali, ale stále je mnoho důležitých oblastí, které bývají při rychlých jednáních nazývány detaily jež na zdárný průběh obchodu přece nemají vliv. Jedním z nich je i to zda nabízené vysokozdvižné vozíky pocházejí z prodeje na českém trhu a je o nich autorizovaným prodejcem zaznamenána historie oprav, údržeb apod. a nebo zda byly pouze dovezeny bez dokladu o předchozím provozu, stáří, počtu motohodin. Takto dovezené vysokozdvižné vozíky mohou bez ohledu na kvalitu, vzhled a značku způsobit novým majitelům nejeden problém. Přitom informaci o stáří je velmi jednoduché získat a využít. Ano, svou roli zde hraje čas. V dnešní rychlé době není mnoho času nazbyt. Ale řekněme si upřímně zda o tom takto někdo z nás přemýšlí? Asi ne. Je to logické. Prostě není čas. A tak se na trhu objevují stále starší vysokozdvižné vozíky a počet motohodin na jejich počítadle paradoxně klesá. Mohli bychom si tento jev klidně vysvětlit tak, že ustupuje ekonomická krize a stroje to poznaly..ale dost legrácek. Ve skutečnosti jde o stále častější nešvar a bohužel jednu z hlavních věcí, které zákazníci hledající vysokozdvižné vozíky přehlížejí. Snad se nám v budoucnu podaří se na chvíli zastavit a než se pro nákup rozhodneme si také zjistit zda nabídky na vysokozdvižné vozíky, které nám chodí faxem, emailem a bůhvíjak ještě mají opravdu parametry a hodnotu, které jsou v nich uvedeny. Pro Vaši lepší informovanost jsme Vám rádi k dispozici na našich stránkách. Neváhejte navšívit naši sekci Bazar vozíky.


Vysokozdvižné vozík neboli VZV a tak dále

Doba je rychlá. Zrychlujeme a máme stále pocit, že toho stihneme méně. To nás nutí zkracovat. Nezáleží na tom co konkrétně, ale zkracovat. Zkratka VZV je toho jasným důkazem. Přesně tato zkratka znamená výraz vysokozdvižný vozík nebo vysokozdvižné vozíky. Vysokozdvižný vozík se nikomu vypisovat nechce, není čas, VZV je o mnoho jednodušší, ryhlejší, efektivnější. Právě v době kdy tolik dbáme na to abychom svůj čas využili pokud možno efektivně roste riziko, že při této rychlosti polevíme na pozornosti vůči věcem, které jsou skutečně důležité. Nikoli proto, že jsme nedůslední, ale proto, že času je opravdu málo. tedy je ho pořád stejně, ale roste množství úkolů, které je třeba v rámci tohoto času splnit. A právě tehdy přicházejí na řadu již zmíněné procesy zkracování. kromě výrazu vysokozdvižné vozíky bylo zkráceno i mnoho jiných slov, můžete se o nich dovědět v naší sekci Novinky. Ale o těch třeba zase někdy jindy. jak bylo řečeno doba nás neúprosně tlačí vpřed a je tedy důležité si při této rychlosti zachovat chladnu mysl a rozvahu. naše stránka by Vám právě při hledání VZV mohla velmi podstatně pomoci. Celkový přehled ve kterém jsou všechny naše vysokozdvižné vozíky najdete v sekci Bazar vozíky.


Vysokozdvižné vozíky, použité

Daří se Vám? Nechcete už do přemísťování materiálu investovat svou vlastní sílu? Řešení je snadné. Kupte si produkt ze široké palety možností, které Vám dávají použité vysokozdvižné vozíky. Toto zařízení umožňuje zmíněné procesy urychlit a hlavně rozšířit jejich dosah na slova jako je více, výš, bez námahy. Na naší straně bychom ke termínu vysokozdvižné vozíky mohli dokonce připojit i termín levně. A zde už to pro mnoho návštěvníků může být zajímavé. Jak moc lze zjistit v naší sekci Bazar vozíky. Ať už je názor na celou problematiku jakýkoli nezbývá než konstatovat, že vysokozdvižný vozík je v oblasti podnikání opravdu ceněným a významným pomocníkem. Abychom Vám usnadnili proces rozhodování a posouzení Vaší skutečné potřeby a výběru vhodné manipulační techniky nabízíme Vám abyste se na svůj záměr nakoupit vysokozdvižné vozíky podívali přes naši sekci Manipulační technika. Přejeme úspěšný lov!


Vysokozdvižné vozíky použité? Rozhodně ano!

V dobách zatím ještě poměrně nedávno minulých bylo možné se na téma použité vysokozdvižné vozíky dozvědět poměrně málo informací. Na trhu existovalo jen několik málo značek, které těžily buď z prostředí domácího výrobce nebo z nechvalně proslulých výměnných obchodů v rámci regionu bývalého socialistického bloku. Výjimečně bylo možné směnit vozík západní provenience za jiné zboží. Vysokozdvižné vozíky prošly za posledních dvacet let výraznými změnami co do designu, ale hlavně co do zlepšení funkčnosti a efektivity provozu. Úspora paliva je v dnešní době jednou z nejdiskutovanějších oblastí. Naštěstí jak již bylo řečeno se nám na trhu otevřely nové možnosti a dnes je již možné si vybrat vysokozdvižné vozíky dle vlastní chuti a potřeby. Kromě původně prosazovaných značek jako byly Desta, Balkancar, Glywitz, Pogruzčik jsou dnes na trhu k dostání i další mnohem kvalitnější produkty jako je Linde, Jaungheinrich, BT, Still, Toyota, Yale, Hyster a další, které možná budeme jmenovat příště. Proto neváhejte se s námi poradit hledáte-li vysokozdvižný vozík, možností je mnoho a trh je otevřený pro všechny. Naši nabídku naleznete v sekci Bazar vozíky.


Vysokozdvižné vozíky, jak na to?

Teorie výběru se v oblasti vysokozdvižné vozíky neustále vyvíjí určitým směrem a manipulační technika podle potřeb a vývoje v oblasti ergonomie, výkonu, úspory pohonných hmot stále mění své parametry k lepšímu. Praxe nám ukazuje že použitý vysokozdvižný vozík nepodléhá při výběru manipulační techniky zcela shodným parametrům jako je tomu u nových vysokozdvižných vozíků. Chceme-li se dozvědět naprostý základ o tom jaký vysokozdvižný případně nízkozdvižný vozík vybrat je nasnadě si zde několik základních parametrů nastínit.

Předně bychom měli vědět jak těžká břemena bude náš vysokozdvižný vozík manipulovat. Víme-li, že máme paletu o váze 1600kg je zbytečné poptávat vysokozdvižné vozíky s vyšší nosností. manipulační technika za posledních deset let je koncipována tak, že opravdu uveze to co je deklarováno na tabulce s názvem výrobní štítek.

Dále je důležité vědět zda se náš vysokozdvižný vozík bude pohybovat pouze venku nebo zda bude pouze uvnitř skladu nebo jiných prostor popř. zda očekáváme o manipulační techniky obojí. Obecně platí, že pro vnější provoz jsou vzhledem k možnostem změn klimatických podmínek nejvhodnější vysokozdvižné vozíky dieselové. Vysokozdvižné vozíky poháněné LPG však nelze v tomto ohledu považovat outsidery pokud jim dodáváme adekvátní palivo, které jsou schopny spalovat i při poklesu okolních teplot pod bod mrazu tj.: čistý propan. Použijeme-li pro pohon směs propanu a butanu není z fyzikálního hlediska možné takovou směs spálit zcela a v láhvi nám určitý objem zůstane. Každopádně lze říci, že plynový vozík je vhodným řešením při hledání kompromisu mezi vnějším a vnitřím provozem manipulační techniky. Co se týče provozu, který je omezen zcela na vnitřní prostory je nejvýhodnějším typem elektrický pohon. V této oblasti jsou dnes vysokozdvižné vozíky poháněny různými typy trakčních baterií s různými kapacitami. kapacita baterie má vliv na délku provozu. Zatímco na jednu LPG lahev byste měli ujet cca 5 hodin tak u trakční baterie je toto otázkou její kapacity. bateriové prostory většiny elektrických vozíků jsou upraveny na více typů baterií hlavně co do kapacity. je však nutné mít se na pozoru před krátkozrakými úsporami na menší baterii a opomenutím toho, že montáží menší baterie může dojít ke snížení nosnosti vysokozdvižného vozíku a tím ohrožení bezpečnosti práce zejména při manipulaci ve větších zakládacích výškách.

Nyní víme kde a na jaký pohon chceme jezdit a přicházejí další podrobnější detaily, které manipulační technika zahrnuje a které mohou mít značný vliv na její výběr. Jde o výšku zdihu. Existuje několik typů stožárů pro vysokozdvižné vozíky. Jejich provedení se nazývají Standard, Duplex, Triplex, Quadriplex. Poslední jmenovaný je naprostým speciálem a v běžné praxi se s ním i zkušený obchodník setkává jednou za deset let. První tři jmenované stožáry vysokozdvižného vozíku se od sebe liší zejména v tom jak vysokolze manipulovat a jakou průjezdnou výšku např. vrat nebo jiných stavebních profilů lze se zvednutým nákladem překonávat. Jestliže chceme, aby náš vysokozdvižný vozík vjížděl do kamionu a uvnitř stohoval dvě palety se zbožím na sebe je třeba hledat vozíky, které jsou vybaveny tzv. volným zdvihem. Jednoduše řečeno jde o zdvihový válec umístěný uprostřed zvedacího sloupu na kterém se pohybuje náklad samotný bez toho, že by se zvyšovala průjezdná výška vozíku. Stožáry Duplex a Triplex jsou tímto volným zdvihem vybaveny. Stožár Triplex navíc vzhledem k tomu, že je složen ze tří profilů umožňuje kromě překonávání nízkých profilů zdvih do vyšších zakládacích výšek. Takto vybavené vysokozdvižné vozíky bývají obvykle nejvyhledávanější a také nejdražší.

Dalším důležitým detailem je na Vašem vysokozdvižném vozíku kabina. Česká republika je státem se čtyřmi rořními obdobími a tak je nutné myslet i na pohodlí obsluhy manipulační techiky vpřípadě, že má bozík pracovat delší dobu venku i během nepříznivých povětrnostích podmínek na podzim a v zimě. Elektrické vozíky jsou pro práci venku zcela nevhodné. Jedním z posledních základních parametrů jsou Vaše požadavky na vlastnosti manipulace co do její rychlosti nebo nutnosti se přizpůsobovat více skladovacím rozměrům. K tomuto účelu slouží nejrůznější přídavná zařízení pro vysokozdvižný vozík. O těchto zařízeních se podrobněji dočtete v sekci Přídavná zařízení.© 2022 Chabera Webdesign Czech Republic

TOPlist