Novinky manipulační technika a vysokozdvižné vozíky

Novinky vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Manipulační technika nebo vysokozdvižný vozík pod novou značkou?

Vysokozdvižný vozík Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vás touto cestou seznámili s novinkou, která má pro nás před koncem tohoto roku obzvláště velký význam. Až dosud, pokud jste si u nás chtěli zakoupit vysokozdvižný vozík jsme se prezentovali jako webový portál, přesněji řečeno internetový projekt. K 1.1. 2014 se však stáváme samostatnou společností. Co do podstaty věci se pro Vás, naše klienty, samozřejmě nic nemění. Rovněž umístění naší provozovny, kde je možno si každý vysokozdvižný vozík osobně vyzkoušet zůstane nezměněno. Doufáme, že vysokozdvižný vozík zakoupený u nás, bude i nadále Vaším spolehlivým pomocníkem a věříme, že ani v budoucnu Vás nezklameme. Přejeme Vám nyní příjemné prožití svátků Vánočních a šťastný Nový rok 2014. Váš tým Použitý vozík CZ


Vysokozdvižný vozík, připraven možná právě pro Vás

Vysokozdvižný vozík Navštivte naši nově otevřenou pobočku na adrese Za Zastávkou 373, Praha 10 Dolní Měcholupy a vyberte si u nás vysokozdvižný vozík. Právě nyní nabízíme mnoho strojů za velmi výhodné ceny. Potřebujete - li vysokozdvižný vozík, který bude kvalitativně odpovídat nabídkové ceně a bude vyhovovat všem legislativním požadavkům platným v ČR, zavolejte nám! Naše vozíky jsou pro Vás připraveny od pondělí do pátku, vždy od 8:00 do 16:00 hodin. Hledáte-li vysokozdvižný vozík poprvé a chcete-li využít našeho poradenského servisu, jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy i v případě, že zrovna od nás vozík nekoupíte. V neposlední řadě nabízíme možnost prověřit Váš vysokozdvižný vozík postránce historie provozu a skutečného počtu motohodin, toto se týká značky Linde. Dále nabízíme možnost si u nás vysokozdvižný vozík pronajmout. Prohlédněte si náš ceník, určitě Vás bude zajímat. Doporučujeme si vysokozdvižný vozík přijít prohlédnout a vyzkoušet, rozhodně varujeme před nákupem stroje ze zahraničí třeba jen na základě obrázků a ústních ujištění o bezproblémovém nákupu a důvěryhodnosti. Přijďte se k nám podívat, jsme partnerem, který Vám nenabízí virtuální, ale skutečný vysokozdvižný vozík.


Vysokozdvižné vozíky v příštích týdnech u nás

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika V průběhu několika týdnů pro Vás budeme připravovat vysokozdvižné vozíky z větší, právě pořízené flotily. Půjde zejména o vysokozdvižné vozíky značek Jungheinrich, Daewoo, Toyota, ale i dalších joko Caterpillar nebo Still a Linde. Za zmínku rovněž stojí informace o tom, že se v rámci této flotily objeví na našem webu i boční vysokozdvižné vozíky značek Transporta nebo Baumann. Jako novinku uvádíme například i možnost zakoupit si u nás některé příslušenství pro vysokozdvižné vozíky jako jsou například stožáry, zde připravuje triplexový stožár pro vozík Yale GLP/GDP 16 AF nebo kabiny pro vozíky Daewoo nebo Jungheinrioch novějších výrobních řad. V neposlední řadě bychom Vás rádi upozornili na to, že kromě prodeje vysokozdvižných vozíků všech značek Vám nově budeme nabízet i pronájem přídavných zařízení. Již v krátké době Vás budeme informovat o nové sekci v níž se budete moci dozvědět více o službách krátkodobého pronájmu zmíněných přídavných zařízení několika značek. Naše přídavná zařízení jsou otestována, prošla celkovou repasí a proto se hodí nejen k prodeji jako takovému, ale jsou vhodná i pro dlouhodobější nasazení v pronájmech. Neváhejte nám zavolat a dozvědět se více!


Kupte si použité vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozík Ano, jste tu správně! U nás to jde. Na našich stránkách lze bezpečně pořídit použité vysokozdvižné vozíky. Všed co je k tomu třeba udělat je pouze navštívit náš Bazar vozíky a vybrat si ten správný stroj. Jak vybírat? I v tomto ohledu Vám umíme poradit. Neváhejte se informovat v článcích v sekci Manipulační technika. Naleznete zde spoustu užitečných informací o tom jak použité vysokozdvižné vozíky vybrat, čeho se vyvarovat, na co zejména se zaměřit. V neposlední řadě Vám můžeme pomoci použitý VZV hledat nebo Vám alespoň pomoci upřesnit jaký použitý VZV vlastně pro své účely potřebujete. Můžeme Vám poradit s vhpdným pohonem, vybavením, umíme Váš použitý VZV postavit do poměru skutečná užitná hodnota vs. cena a pomoci Vám takto ušetřit peníze. A to je jeden z velmi podstatných důvodů proč vlastně použitý vysokozdvižné vozíky poptáváte. Zavolejte nám, jsme tu pro Vás!


Manipulační technika - prodám

Ano, tak nějak by třeba mohl vypadat například zrovna Váš inzerát na téma manipulační technika v naší sekci Chci prodat. Štěstí, jak se říká, přeje připraveným. Ne vždy však tato obecná informace stačí k tomu, aby obchod jenž jste právě před pár vteřinami uzavřeli byl výhodný oboustranně. Naše stránka, pro niž je manipulační technika jakýmsi živným roztokem, Vám může pomoci se ujistit, že jste svou manipulační technku neprodali zbytečně levně nebo dokonec pod cenou. Cena je totiž někdy velmi závislá na tom jak rychle daná strana potřebuje vyřešit svůj problém. Proto Vám tedy můžeme Váš použitý vozík bezplatně inzerovat po dobu třiceti dnů v naší sekci Bazar vozíky. Pokud se v této době neprodá nabídneme Vám další jednání. V případě, že k prodeji ve zmíněnou dobu skutečně dojde, pak budete hradit pouze provizi ve výši 3% z celkové prodejní ceny. Jestliže srovnáme tento výdaj s celkovým přínosem, který Vám Vaše manipulační technika finančně může dát, je nasnadě otázka proč takový způsob prodeje nevyzkoušet. Jednání o dalším nákupu tím vůbec nemusí být dotčeno. Pravdou, je že někteří zákazníci tuto cestu již volí avšak při nabízení využívají stránek mimo tuto odbornou tématiku a tím je jejich šance na prodej značně omezena. Nechceme tímto snižovat akceschopnost některých inzertních webů, ale co naplat, lepší je jít rovnou ke kováři. Vaše peníze, Váš čas a Vaše manipulační technika jsou přece přímo propojeny. Tak proč jimi plýtvat?


Vysokozdvižné vozíky neboli VZV

Co je to? Tento pojem je v dnešní době hojně využíván jako zkratka pro vysokozdvižné vozíky, tedy VZV Vám šetří čas. V tomto případě i obecně. Dalčí zkratky se kterými se v oblasti, kterou tedy nazývejme VZV, můžeme setkat jsou např.: TRX, DPX, STD.
Jde o zkratky jimiž zkracujeme podrobnější technické specifikace provedení zvedacího zařízení daného VZV. První z nich znamená Triplex. Máte-li na svém VZV Triplex pak vězte, že jde o sloup zdvihu složený celkem ze tří dílů z nichž dva se pohybují směrem nahoru a dolů. Vaše vysokozdvižné vozíky jsou takto vybaveny zásadní předností, která se jmenuje volný zdvih a jako mnoho dalších výrazů i volný zdvih Vašeho VZV má svou zkratku, většinou FL, FF. první písmeno znamená free, druhé zpravidla lift. Je-li u Vašeho VZV uvedena zkratka DPX, jde o stožár složený ze dvou dílů a rovněž vybavený výhodou využitelnou zejména v prostorově nižších aplikacích. Volný zdvih totiž dovolí Vašemu vysokozdvižnému vozíku skladovat více palet na sebe i v prostorách kde by to třetí jmenovaný sloup se zkratkou STD - Standard nedokázal. Vše je samozřejmě rozlišeno i cenou a čtenáři princip jejího růstu netřeba déle vysvětlovat. Tak víme jaké zkratky zhruba využívá manipulační technika resp. vysokozdvižné vozíky obecně a snad pro nás bude příští případné hledání VZV zase o něco jednodušší.


Manipulační technika bazar, Použitý vozík.cz

použitý vozík Použitý vozík, chcete-li také ještěrka, ekonor, ojetina nebo třeba pro všechny souhrnný správný a spisovný název manipulační technika je v poslední době stále více skloňován ve všech pádech. Na trhu je použitá manipulační technika stále vyhledávanějším produktem. Naše stránka by Vám měla pomoci se v oblasti použitých vozíků a použité manipulační techniky obecně lépe orientovat a samozřejmě také nabídnout vhodné, cenově dostupné řešení.

Začínáte podnikat? Jste omezeni kapitálem? Předpokládáte ve svém provozu nižší nasazení a vidíte použitou manipulační techniku jako ideální řešení? Kladete si otázky tohoto typu a chcete získat použitý vysokozdvižný vozík?
Pokud ano, je stránka pouzityvozik.cz určena právě Vám.

Použitý vozík.cz má pomáhat zákazníkům, kteří mají zájem nakupovat nebo prodávat použitou manipulační techniku hledat řešení odpovídající úrovni nasazení a vycházející z finančních požadavků a možností klienta. Ne každý si může dovolit pořídit nový vysokozdvižný vozík a ne každý kdo si nový vysokozdvižný vozík může dovolit je skutečně potřebuje. Použitý vozík.cz by Vám měl pomoci se v této problematice lépe orientovat a nabídnout Vám vhodnou manipulační techniku např. pokud začínáte podnikat, nebo pokud je předpokládané nasazení opravdu malé, ale bez manipulační techniky se technologicky neobejdete. Zároveň by Vám Pouzity-vozik.cz měl pomoci najít případného zájemce ve chvíli kdy z jakýchkoli důvodů ( např.: pokud je Vaše podnikání úspěšné a nároky kladené na Vaši stávající manipulační techniku rostou ) chcete svůj použitý vozík prodat. K tomuto účelu jak již bylo řečeno je přizpůsobena naše aplikace Bazar vozíky.© 2022 Chabera Webdesign Czech Republic

TOPlist